REFERANSLARIMIZ

Gebze Esentepe mevkiinde Tantaoğlu taşımacılığa ait Sistem İnşaat yönetimindeki 20.000 m3 kapasiteli benzinlik hafriyatı ve tüm ocak malzemesinin tarafımızca temin ve yayımı.

Kocaeli mevkiinde bulunan Sabancı Holdinge ait BRİSA fabrikasının önündeki benzinlik inşaatının 15.000 m3 hacmindeki benzinlik hafriyatı ve tüm ocak malzemesinin temin ve yayımı.

Gebze ilçesinde bulunan Hisar çelik fabrikasının tüm hafriyat ve taşeronluk işleri tarafımızca yapılmış ve yapılmaktadır.

Merkezi İstanbul da bulunan firmanın Gebze organize sanayi bölgesinde Alman ortakları ile yaptırmış olduğu fabrikanın 50.000 m3 hacminde bulunan hafriyat işi ve tüm ocak malzemesi temin ve yayımı.

Gebze TAYSAD Organize sanayi bölgesinde bulunan Mapa otomotiv yan sanayi fabrikasının 10.000 m3 hacmindeki hafriyat işi ve tüm ocak malzemesinin temin ve yayımı.

Gebze küçük sanayi bölgesindeki Toprak inşaata ait tüm fabrika inşaatlarının 60.000 m3 hacmindeki hafriyatı ve tüm ocak malzemelerinin temini.

Gebze Balçık köyü mevkiinde bulunan Makersan firmasına ait fabrika inşaatının 50.000 m3 kapasiteli hafriyatı ve tüm ocak malzemesinin temin ve yayımı.

Gebze ilçesinde bulunan Tempa panonun tüm taşeronluk işleri.

Gebze de bulunan Cer metal demir fabrikasının hafriyatı 100.000 m3 hacminde.

Gebze de bulunan Bilimsel araştırma merkezinin tüm hafriyat ve nakliyat işleri, ve malzeme temin ve yayımı.

Kocaeli iline bağlı Dilovası mevkiinde bulunan kömür işletmeleri tesisi bölgesinde ki AS KARBON’a ait kömür deposunun 50.000 m3 kapasiteli hafriyatı.

İstanbul iline bağlı Tuzla ilçesinde bulunan organize sanayi bölgesindeki alüminyum fabrikasının 30.000 m3 hacmindeki hafriyatı ve tüm ocak malzemesinin temini.

Tünel açma işinin uzmanı olan firmanın tüm taşeronluk işleri.( Bostancı da bulunan elektrik dağıtım şirketinin dağıtım işi )

İzmit merkezli firmanın tüm taşeronluk işleri. ( GAMA inşaat bünyesindeki yuvacık İstanbul su boru hattı inşaatı )

Kocaeli Büyükşehir Belediyesine bağlı Balçık köyünün tüm alt yapı ve taşeronluk işleri.

Kocaeli Büyükşehir Belediyesine bağlı Pelitli köyünün tüm alt yapı ve taşeronluk işleri.

Gebze de bulunan emre tavukçuluğun tüm kazı, hafriyat ve malzeme temin işleri.

Dilovası mevkiinde bulunan kereste ve tomruk deposunun 30.000 m3 hacmindeki hafriyatı ve tüm ocak malzemesinin temini.

Gebze ilçesine bağlı Pelitli köyü mevkiinde ki uzay mutfağa ait fabrikanın 30.000 m3 hacmindeki hafriyatı ve tüm ocak malzemesinin temini ve yayılıp sıkıştırılması.

Dilovasına bağlı esentepe mevkiindeki tavuk çiftliğinin tüm kazı ve taşeronluk hizmetleri

Türkiye’nin önde gelen inşaat firmaları arasında bulunan Kolin İnşaat’ın, Gebze TÜSSİDE bina yenileme inşaatının hafriyat ve taşeronluk hizmetleri başarı ile firmamızca teslim edilmiştir.

Tekirdağ ilinin 28 km uzunluğundaki giriş duble yol inşaatının tüm kazı, nakliye, dolgu ve sıkıştırılma işleminin tarafımızca 3 ay içerisinde başarı ile tamamlanıp teslim edilmesi. ( 400.000 m3 kazı ve dolgu işi ).

Kocaeli iline bağlı Gölcük ilçesinin duble yol çalışması halen tarafımızca sürdürülmektedir.

Türkiye’nin en büyük ev dekarasyon firması olan Lineadecor’un Gebze de yapılmakta olan fabrika inşaatının 100.000 m3 hacmindeki hafriyat işi ve tüm taşeronluk işlerinin tarafımızca başarı ile sürdürülmesi.

Türkiye’nin en büyük kuruyemiş üreticisi olan firmanın tüm hafriyat ve taşeronluk işlerinin tarafımızca yapılması.

Gebze merkezli inşaat firmasının tüm hafriyat ve taşeronluk işleri.

İzmit merkezli inşaat firmasının tüm hafriyat ve kazı işleri tarafımızca yapılmaktadır.

Gebze ilçesine bağlı Pelitli’de yapılan kapı kolu fabrikasının 30.000 m3 hacmindeki hafriyatı tarafımızca yapılmıştır, ayrıca tüm ocak malzeme temini ve yayımı da yine tarafımızca yapılmıştır.

Gebze ilçesine bağlı Pelitli’de inşa edilen ham madde üreten fabrikanın 25.000 m3 hacmindeki hafriyatı tarafımızca yapılmıştır, ayrıca tüm ocak malzeme temini ve yayılıp serilip sıkıştırılması bizim taşeronluğumuz dahiline yapılmıştır.

Gebze ilçesine bağlı balçık köyünde inşa edilen petrol yağı üreten firmanın 15.000 m3 hacimindeki hafriyatı tarafımızca yapılıp teslim edilmiştir. Ayrıca firmanın tüm ocak malzeme alım ve yayım işi tarafımızca yapılmıştır.

Gebze ilçesine bağlı Mollafenari köyünde bulunan tavuk çiftliğinin tüm taşeronluk hizmetleri tarafımızca karşılanmaktadır.

Gebze’de Bilmar inşaat tarafından polin firmasına ait fabrika inşaatının 20.000 m3 hacmindeki hafriyatın tarafımızca yapılıp teslim edilip malzeme nakli ve sıkıştırılması.

1990-1995 Yılları arasında belediyenin tüm kazı ve alt yapı çalışmaları tarafımızca yapılıp başarı ile teslim edilmiştir.

1990-1995 Yılları arasında belediyenin tüm kazı ve alt yapı çalışmaları tarafımızca yapılıp başarı ile teslim edilmiştir.

Gebze TAYSAD organize bölgesindeki Kanca fabrikasının 20.000 m3 hacmindeki hafriyatı ve tüm ocak malzemesinin temini ve sıkıştırılması.

Gebze’de bulunan fabrikanın yeni haddehane inşaatının hafriyat kazısı ( 80.000 m3 ) tarafımızdan başarıyla tamamlanmıştır.

Gebze Şekerpınar mevkiinde kurulan TAYSAD Organize Sanayi Bölgesinin 250.000 m3 hacmindeki kazı ve dolgu işi tarafımzdan başarıyla zamanında teslim edilmiştir.

Kocaeli Büyük Şehir Belediyesi tarafından yaptırılan 99 yatırımdan biri olan Eskihisar ışıklı kavşak Dal-Çık projesi inşaatının hafriyat taşeronluğu ( 60.000 m3 kazı-10.000 m3 dolgu ) tarafımızdan yapılmıştır.

TOSB içerisinde bulunan Autolive fabrikasının hafriyatı (20.000 m3 kazı – 5.000 m3 dolgu ) tarafımzdan başarıyla zamanından önce teslim edilmiştir.

TOSB içerisindeki 20 nolu parselin 10.000 m3 kapasiteli hafriyatı tarafımızdan 4 gün süre içerisinde teslim edilmiştir.

Dilovası mevkiinde Arsan Arıtma’ya ait güney çelik fabrikasının yol ve alt yapı inşaatı tarafımızdan yapılmıştır.